Noc Pragi

W piątek 10 czerwca, odbędzie się po raz drugi impreza pod nazwą Noc Pragi. Tej wyjątkowej nocy Warszawiacy będą mieli okazję odwiedzić galerie, kluby oraz artystów działających na Pradze-Północ.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie Pragi-Północ jako dzielnicy o wielkim potencjale i zapewnienie jej należytego miejsca na kulturalnej mapie Warszawy.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 20.00 w Fabryce Koneser, w której mieści się pracownia – galeria DORUM ART.W Fabryce Kształtów i Barw będzie można obejrzeć kolekcję niespotykanych, podświetlanych szklanych rzeźb autorstwa Katarzyny Czajka.

W świecie komputerów i produktów tworzonych masowo myślę, że będziemy miłą odskocznią, a nasze dzieła pobudzą wyobraźnię i przywrócą na myśl dawne czasy szlachetnych przedmiotów tworzonych z pasją i przeniosą naszych gości w piękny, kolorowy świat – mówi Katarzyna Czajka, artystka i właścicielka DORUM ART.

Wśród atrakcji wystawa fotografii, której głównym tematem jest Praga oczami fotografa Michała Czajka.

Wszystkich gości zapraszamy również na koncerty, które odbędą się na scenie Fabryki wódek Koneser:

  • Godz. 19.00 – koncert grupy Administrator

  • Godz. 20.00 – oficjalne rozpoczęcie Nocy Pragi

  • Godz. 20.15 – koncert zespołu Limboski

  • Godz. 22.00 – koncert zespołu Plastic People

Serdecznie zapraszamy,

 

 

 

 

Categories: Newsflash


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *